Przejdź do treści

Wystawa klocków LEGO. Podróż po magicznym świecie dzieci, młodzieży i dorosłych.

Największa w regionie interaktywna wystawa modeli i makiet zbudowanych z klocków LEGO®, które podbijają serca dzieci, młodzieży i dorosłych. Brick City – to nowa Wystawa Klocków w Szklarskiej Porębie, zlokalizowana jest na stałe przy ul. Jedności Narodowej 5 na przeciwko Poczty.

Brick City - Wonderful World SunSeasons24

Brick City – Wonderful World SunSeasons24

Do misternie przygotowanych makiet utrzymanych w bajkowym klimacie wykorzystaliśmy tysiące kolorowych klocków LEGO. Zastosowane liczne efekty specjalne to moc emocji i interakcji. Każdy sam może uruchomić lub kierować pojazdami zdalnie sterowanymi. Unikalne i niepowtarzalne budowle. Magiczne 3×300 to około 300 modeli zbudowanych z około 300 tys. Klocków zgromadzonych na około 300 m2 Zobaczyć tu można wielkie makiety: LEGO® Elves, LEGO® Friends, LEGO® City, morską bitwę Piratów, makietę z kolejkami, dużą ekspozycję LEGO Star Wars, Western City, a najmłodsi mogą uruchomić pociąg z serii LEGO® DUPLO® „Tomek i Przyjaciele” oraz wiele innych modeli. Miejsce to umożliwia dzieciom wejście w świat zabawy i nauki, pobudzając jednocześnie ich wyobraźnię i kreatywność, dorośli znajdą tu ciepłe wspomnienia z lat dzieciństwa.

Brick City - London Bridge SunSeasons24

Brick City – London Bridge SunSeasons24

Nauka przez zabawę

Kontakt z klockami LEGO to doskonała forma nauki poprzez zabawę:

  • ćwiczy koordynację ruchowo-wzrokową,
  • poprawia koncentrację,
  • rozwija kreatywność,
  • rozwija wyobraźnię przestrzenną,
  • uczy pracy zespołowej podczas zabawy z innymi.
Brick City - Wojna z Piratami SunSeasons24

Brick City – Wojna z Piratami SunSeasons24

Kreatywne budowanie

Po obejrzeniu wystawy zapraszamy do KREATYWNEGO BUDOWANIA – miejsce na zabawę z klockami LEGO. Tu każdy sam może spróbować własnych sił i wykazać się pomysłowością w składaniu modeli z klocków. Wystawa jest żyjąca i stale przybywa nowych modeli. Obecnie w przygotowaniu jest nowy tematyczny cykl makiet. Łagodny podjazd dla wózków sprawia, że wystawa jest przyjazna dla rodzin z dziećmi a przy wystawie funkcjonuje dobrze zaopatrzony sklep z klockami LEGO. Mamy konkurencyjne ceny zestawów klocków.

Brick City - Świat Kolei SunSeasons24

Brick City – Świat Kolei SunSeasons24

Kiedy i jak do nas trafić

Godziny otwarcia: od 10:00 do 18:00 ( Ferie i Wakacje do 20:00 ) www.wystawazklockow.pl

SZKLARSKA PORĘBA UL. JEDNOŚCI NAROWEJ 5 – naprzeciwko Poczty.

Brick City - Świat Klocków SunSeasons24

Brick City – Świat Klocków SunSeasons24

Zapraszamy serdecznie
Iwona i Arkadiusz Paul

LEGO®, LOGO LEGO® SĄ ZNAKAMI TOWAROWYMI GRUPY LEGO. © 2018 THE LEGO GROUP.

Brick City - Piraci SunSeasons24

Brick City – Piraci SunSeasons24

Partnerzy Programu lojalnościowego Karty Stałego Gościa Sun Sesons 24

Wystawy Klocków Lego w Szklarskiej Porębie oraz w Karpaczu są partnerami Programu Karta Stałego Gościa Apartamentów Sun Seasons 24.Posiadacze tej karty otrzymują 10% rabatu na wejściówkę do obu galerii. Wybierając się do Karpacza czy Szklarskiej Poręby warto zarezerwować jeden z ponad 100 apartamentów, jakie sieć Sun Seasons 24 oferuje swoim Gościom w tym regionie.