Przejdź do treści

Karta Stałego Gościa Sun Seasons 24

Karta stałego gościa Sun Seasons 24

Co trzeba zrobić aby otrzymać Kartę Stałego Gościa, w skrócie? Goście pobierają Formularz, wypełniają go i przesyłają skan lub zdjęcie na adres: [email protected]. My po otrzymaniu wiadomości, przesyłamy Kartę Stałego Gościa pocztą tradycyjną. Posiadacz karty jest uprawniony do stałego rabatu 5% na noclegi z SunSeasons24.pl oraz szeregu ulg od partnerów. Lista atrakcji wciąż się zwiększa. W szczegółach wygląda to tak:

 

Regulamin Programu KARTA STAŁEGO GOŚCIA

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

Organizatorem Programu jest firma: SALUS – Human Resources Management Sp. z o.o. Pl. Powstańców Śl. 17A/222, 53-329 Wrocław.

Program skierowany jest do osób, które chcą korzystać z rabatów na noclegi w ogólnopolskiej sieci apartamentów Sun Seasons 24.

II. WARUNKI PRZYSTĄPIENIA DO PROGRAMU

Warunkiem otrzymania Karty Stałego Gościa w Sun Seasons 24 jest zrealizowanie co najmniej 1 rezerwacji w sieci apartamentów Sun Seasons 24. Prosimy o wypełnienie Formularza Zgłoszeniowego (kliknij aby pobrać), który stanowi załącznik do Regulaminu.
Użytkownik Karty Stałego Gościa akceptuje postanowienia zawarte w niniejszym Regulaminie po podpisaniu Formularza Zgłoszeniowego.
Posiadacz Karty Stałego Gościa wyraża zgodę na przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych oraz na ich wykorzystywanie wyłącznie do celów promocyjnych i marketingowych przez Organizatora Programu.
Właściciel Karty Stałego Gościa wyraża zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany w Formularzu Zgłoszeniowym adres e-mail informacji handlowych dotyczących usług i produktów Organizatora Programu.
Dysponentem Katy może być osoba pełnoletnia.
Karta Stałego Gościa jest wydawana przez pracownika Sun Seasons 24 i jest ważna bezterminowo od daty jej otrzymania.

III. ZASADY DZIAŁANIA PROGRAMU

 

Karta Stałego Gościa dla Klientów Sun Seasons 24

 

Użytkownik KSG uprawniony jest do 5% rabatu na usługi noclegowe od cen obowiązujących w danym dniu, zgodnie z Cennikiem. Warunkiem otrzymania rabatu z tytułu posiadania KSG jest dokonanie rezerwacji online za pośrednictwem strony internetowej www.zarezerwuj-apartament.pl lub www.sunseasons24.pl, bądź telefonicznie (Centrum Obsługi Klienta Sun Seasons 24, tel. + 48 668 402 000) i wpisanie imienia i nazwiska oraz numeru KSG w polu „Uwagi” przy dokonaniu rezerwacji online, bądź podanie danych KSG telefonicznie konsultantowi Sun Seasons 24.
Rabat skierowany do użytkowników KSG nie łączy się z innymi promocjami. Rabat nie działa wstecz. Użytkownik KSG może zostać poproszony o okazanie dowodu osobistego do weryfikacji tożsamości.

IV. TERMIN WAŻNOŚCI KARTY STAŁEGO GOŚCIA

Karta Stałego Gościa jest ważna bezterminowo.
Zastrzegamy sobie prawo unieważnienia karty bez podania przyczyny, które w szerszym kontekście uniemożliwią Organizatorowi realizacje programu.

V. PARTNERZY PROGRAMU

Nazwa Partnera Opis rabatu
Western City Western City 10% na wstęp
Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska w Kowarach Park Miniatur Zabytków Dolnego Śląska 20% na wstęp
Park Miniatury Latarni Morskich w Niechorzu Park Miniatur latarni Morskich 20% na wstęp
Huta Julia Huta Julia Vouchery rodzinne
Wystara Klocków Karpacz Wystawa Klocków Lego w Karpaczu 10% na wstęp
Wystawa Klocków Szklarska Poręba Wystawa Klocków Lego w Szklarskiej Porębie 10% na wstęp
Kopalnia Podgórze Kopalnia Podgórze 15% na wstęp
Pałac Wojanów Restauracja w Pałacu Wojanów 10% na dania z karty
Bar Wrzos BAR WRZOS
niezmiennie dobra kuchnia domowa
5% na dania z karty
Restauracja Pohulanka w Karpaczu Restauracja Pohulanka w Karpaczu 10% na dania z karty
Gigant Tower, skoki z wysokości Dream Jump, blog SunSeasons24 Dream Jump – Skok Marzeń 10% zniżki na skoki
Colberg Restauracja Browar w Kołobrzegu.Blog SunSeasons24 Kołobrzeska Fabryka Piwa. Restauracja Colberg 5% na dania z karty od niedzieli do czwartku (poza piątkami i sobotami)

ZAPRASZAMY: Centrum Obsługi Klienta: +48 668 402 000, Pn – Pt 9:00 – 18:00, Sobota 9:00 – 15:00
kliknij po więcej danych kontaktowych

Pobierz regulamin w formacie PDF
Pobierz formularz zgłoszeniowy w formacie PDF