Przejdź do treści

Święta Bożego Narodzenia i Sylwester w apartamentach Sun Seasons 24 nad polskim morzem.

Jesteśmy bardzo tradycyjni. Zima i Święta Bożego Narodzenia kojarzą się nam zwykle z kolacją wigilijną w rodzinnym domu, wśród najbliższych nam osób. Choć przez ostatnie lata częściej zdarza się nam spędzać Święta w górach, gdzie zapewnione są piękne widoki na ośnieżone świerki, ścieżki spacerowe i szczyty górskie to trzeba powiedzieć, że coraz więcej osób jedzie w tym czasie nad morze.

Czy zastanawialiście się jednak nad alternatywą dla gór, jaką jest spędzenie tego magicznego okresu nad polskim morzem? Zapewniam Was, że jeśli raz spróbujecie, to nieprędko wybierzecie inną destynację na spędzenie zimowych wakacji. Gwarantowana cisza i spokój, świeże powietrze i kilometry pustej przestrzeni z dala od miejskiego zgiełku.
Warto wybrać się z całą rodziną, bo zwłaszcza dla najmłodszych będzie wiele uciechy.

Zimowy krajobraz przy plaży

Zimowy krajobraz przy plaży

Zimowe plażowanie – z wózkiem i sankami po plaży

Kto z Was spacerował po zaśnieżonej plaży w Kołobrzegu, Rogowie, Pogorzelicy, Niechorzu, Pobierowie czy Dziwnówku? Plaża zimą ma wiele uroku. Wszechobecne mewy i rybitwy drepcą stadami po śniegu w poszukiwaniu pożywienia. Karmiliście zapewne nie raz ptaki na plaży. Zawsze jest to fascynujący widok. Rzucane w powietrze małe kawałeczki chleba połykają w locie. Kłębią się w powietrzu, biegają po plaży prześcigając się, kto pierwszy dopadnie pokarmu.
A ścigaliście się z sankami po plaży? To dopiero radocha dla najmłodszych.

Zimowe ptactwo przy brzegu

Zimowe ptactwo przy brzegu

Na spacery warto też się wybrać do okolicznych lasów. Podglądanie przyrody zimową porą daje dużo radości. Tropy saren i zajęcy na śniegu, odgłosy leśnych ptaków i wszechobecny spokój. Tu naprawdę można w pełni oderwać się od codziennych problemów i zrelaksować.

Nie tylko spacerami człowiek żyje…

Spragnionym wydarzeń kulturalnych polecić mogę natomiast niesamowitą wystawę malarską: Od 7 grudnia do 13 stycznia w Galerii Sztuki Współczesnej oglądać będzie można autorski cykl obrazów Dariusza Kalety zatytułowany Magiczny Lechistan wykonany w konwencji military fantasy zainspirowane tradycyjnym, historycznym malarstwem Jana Matejki, Jacka Malczewskiego czy Józefa Brandta.
Natomiast pierwszego dnia świąt warto wybrać się do Centralnego Klubu Muzycznego w Kołobrzegu na Stand-Up Pawła Chałupki i Jakuba Poczętego-Błażewicza.

Z innej bajki zaproponuję wycieczkę do Niechorza, aby wdrapać się po przeszło 200 schodach na położną na wysokim klifie latarnię morską z 1866 roku. A tuż obok, zaproszę Was do świata miniaturowych latarni morskich, gdzie podczas 45 minutowego spaceru zobaczycie 45 latarni polskiego wybrzeża od Świnoujścia po Krynicę Morską. Miniatury są wykonane w skali 1:10 przez Pana Mariana Piaseckiego, twórcę równie znanego Parku Miniatur Zabytków Dolnego Śląska w Kowarach. Miniatury zimową porą można zwiedzać w godz. 10.00 – 17.00. Posiadacze Karty Stałego Gościa Sun Seasons 24 mogą liczyć na aż 20% zniżkę, ponieważ oba parki – zarówno ten w Niechorzu, jak i drugi – w Kowarach, są partnerami naszego programu lojalnościowego KSG.

Latarnia morska w Niechorzu

Latarnia morska w Niechorzu

A gdzie będzie można komfortowo zanocować?
Sun Seasons 24 Apartamenty Rogowo Baltica Heaven

Sun Seasons 24 Apartamenty Rogowo Baltica Heaven

Wybór jest duży. Sieć apartamentów Sun Seasons 24 oferuje jeszcze wolne apartamenty w Dziwnówku, Niechorzu, Pogorzelicy, Pobierowie, Rogowie i w Kołobrzegu, gdzie do dyspozycji jest najwięcej, bo aż 6 aparthoteli: Pogodne, Latarnia Morska, Bursztynowe, Centrum, Portowe i Zielone Tarasy.

Wszystkie apartamenty są komfortowo wyposażone. Posiadają sypialnię i salon z aneksem kuchennym, łazienkę oraz dysponują miejscami postojowymi dla samochodów. Niektóre z nich są dwupoziomowe z bardzo dużą powierzchnią, balkonem lub tarasem.
Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej, a dokonując rezerwacji koniecznie zapytajcie o program Kart Stałego Gościa. Warto!

To co? Pakujemy walizeczki, wózeczki oraz sanki i … nad MORZE !

Sun Seasons 24 Apartament dwupoziomowy Rogowo Baltica Heaven

Sun Seasons 24 Apartament dwupoziomowy Rogowo Baltica Heaven