Przejdź do treści

IBU Jakuszyce: Biathlonowa Mekka w Jakuszycach

  • Sara 
Narciarze - biathlon - ibu - jakuszyce

Rok 2024 przynosi ze sobą emocjonujące wydarzenie dla fanów biathlonu – Mistrzostwa Europy Juniorów oraz Puchar IBU Juniorów w Jakuszycach. Z uwagi na prestiż tego wydarzenia, organizowanego przez Międzynarodową Federację Biathlonu (IBU), do tego regionu Szklarskiej Poręby przybędzie wielu nie tylko światowej klasy sportowców, ale także pasjonatów z całego świata.

Biathlon na Szlaku Górskim

Jakuszyce, znane z doskonałych tras biegowych, staną się sercem biathlonowej akcji. Trasy zapewniają doskonałe warunki do rywalizacji, a malownicze otoczenie górskich szczytów dodaje uroku każdemu wyścigowi. To idealne miejsce dla zawodników, którzy chcą połączyć wspaniałą przygodę z intensywną rywalizacją.

IBU i Jakuszyce: Doskonałe Połączenie

Po rezygnacji organizatorów z Niemiec Międzynarodowa Federacja Biathlonu (IBU) wybrała Jakuszyce  ze względu na doskonałe warunki biegowe i profesjonalne podejście koordynatorów. 

Noclegi w apartamentach Sun Seasons 24

Planujesz wizytę podczas rozgrywek IBU w Jakuszycach i szukasz komfortowego noclegu? Jakuszyce oferują różnorodne opcje zakwaterowania, ale równie atrakcyjne są noclegi w okolicznych miejscowościach, takich jak Szklarska Poręba. Polecamy jednak sprawdzić również nasze apartamenty Sun Seasons 24, które zapewnią pełną wygodę. Po dniu pełnym emocji na trasach biathlonowych można zrelaksować się w przestronnych wnętrzach, ciesząc się spokojem otoczenia.

Dodatkowo dla naszych Gości oferujemy rabat 5% na cały pobyt w apartamencie w Szklarskiej Porębie w terminie 30.01 – 12.02.2024. Wystarczy wpisać w polu Wiadomość przy dokonywaniu rezerwacji online hasło: IBUCUP2024.

Rezerwuj już dziś!

Podsumowując zaplanuj swój wyjazd na IBU 2024 już teraz i przekonaj się, dlaczego Jakuszyce są doskonałym miejscem dla miłośników biathlonu. Przygotuj się na sportową ucztę i niezapomniane chwile w sercu górskiego raju!